Evcil Hayvan Prosedürleri:

  • Evcil hayvanınıza ait düzenli veteriner kayıtlarını gösterir sağlık belgesi, aşı kağıdı vb. evrakların konaklama esnasında evcil hayvan sahibi misafirimizin beraberinde olması ve Assos Longevity Hotel’in talebi durumunda otel yönetimine sunulması beklenmektedir. İlgili evrakların eksikliği durumunda evcil hayvanlar otele kabul edilememektedir.
  • Otelimize 8 kg‘a (18 lbs) kadar, her oda başına en fazla 1 evcil hayvan, günlük evcil hayvan başına 150.00.-TL ücret karşılığında kabul edilmektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren/görme ve duyma engelli misafirlerimize refakat eden/duygusal destek veren rehber köpekler) için herhangi bir ücret uygulaması söz konusu değildir.
  • Otelden ayrılış esnasında konaklama yapılan odanın ekstra temizlik veya bakım ihtiyacı olduğunun belirlenmesi durumunda, evcil hayvan sahibinden bir defaya mahsus olarak 500.-TL tutarında ek ücret talep edilir.
  • Evcil hayvanların otel genel alanlarında her daim tasmalı olarak kontrol ve gözetim altında tutulmaları gerekmektedir.
  • Evcil hayvanların yiyecek-içecek birimlerine girmesine ve kafes içinde olsalar dahi yiyecek-içecek alanlarında ve plajımızda bulundurulmalarına izin verilmemektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren/görme ve duyma engelli misafirlerimize refakat eden/duygusal destek veren rehber köpekler) bu kapsam dışındadır.
  • Evcil hayvan sahibi misafirlerimizin otel genel alanlarında ve çevresinde evcil hayvan gezintileri sonrası gerekli ihtiyaç temizlikleri konusuna özellikle hassasiyet göstermeleri beklenmektedir.
  • Evcil hayvan sahibi misafirlerimiz, evcil hayvanlarının sakatlık veya yaralama olaylarından ya da evcil hayvanları tarafından otel işletmesine verilen fiziksel zararlardan direkt olarak sorumludur.
  • Evcil hayvan sahibi misafirlerimiz, Assos Longevity Hotel işletmesini, tesis mal sahibini ve otel iştiraklerini evcil hayvanlarından doğacak veya evcil hayvanları sebebiyle karşılaşabilecekleri her türlü kişisel zarar, ziyan, hasar ve yükümlülüklerden muaf tutacağını kabul eder.
  • Evcil hayvan sahibi misafirlerimizin yukarıda belirtilen kurallara uymaması veya evcil hayvanlarının diğer misafirleri rahatsız edecek şekilde davranışının saptanması durumunda, Assos Longevity Hotel, diğer misafirlerin huzursuzluğu önlemek amacı ile evcil hayvan sahibi misafirlerinin Otel işletmesinden ayrılmasını talep edebilir.