Sizleri doğayla bir bütün olduğunuzu hatırlamaya davet ediyoruz

Otelimiz tarihi dokusu yüzyıllardır bozulmamış olan ve zeytin ağaçlarının süslediği Çanakkale Assos bölgesinde yer almaktadır.

Assos Longevity Hotel’de konaklayacağınız süre boyunca şehrin karmaşasından, stresten, modern yaşamın getirdiği olumsuzluklardan uzaklaşmanızı hedefliyoruz.

Otelimiz, Çanakkale Havalimanı’na 110 km uzaklıkta yer almaktadır ve ulaşım oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır.

Sunduklarımız

Otelimizde gerçekleşen konaklamanız boyunca misafirlerimizin mümkün olduğunca doğanın sunmuş olduğu imkânlardan faydalanmasını arzuluyoruz. Bu nedenle otelimizin bahçesine kurmuş olduğumuz alanda üretilen doğal ürünleri doğrudan sizlerle paylaşmak istiyoruz. Böylelikle otelimizde sunulan doğal yiyeceklerden faydalanmanızı ve arzu ettiğiniz takdirde bahçemizin bir parçası olarak üretime dâhil olmanızı hedefliyoruz.

Doğanın döngüsünün bir parçası olma isteğimizden ötürü misafirlerimizin bahçelerimizde yer alan zeytin ağaçlarının ürünlerinden gerek zeytinyağı, gerek zeytin sabunu olarak faydalanmalarını sağlıyoruz.

Otelimize ait olan iskelemizde denize karşı güneşlenirken eşsiz manzaranın tadını çıkarma imkânına sahip olacaksınız.

İdeallerimiz

Günümüz insanının doğanın bir parçası olduğunu yeniden hatırlaması ile doğanın cömert bir şekilde sunmuş olduğu imkânlardan faydalanmasını hedefliyoruz.  Bu konaklama esnasında doğaya da katkıda bulunulması gerektiğine inanıyoruz. Bu anlayışla tasarlamış olduğumuz otelimizde misafirlerimize en iyi hizmeti sunarken doğal yaşamdan uzaklaşmamalarını sağlıyoruz.

Misafirlerimizin tüm yılın en özel dönemlerinden biri olan tatil döneminde huzuru hissetmelerini ve otelimizde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamalarını umuyoruz. Assos Longevity Hotel olarak sizlere doğayla iç içe bir tatil sunmayı hedefliyor, tüm yılın stres ve karmaşasından uzaklaşmak için otelimize davet ediyoruz.