Tatilinizin Size ve Doğaya Katkı Sağlamasını İstiyoruz

Doğanın imkânlarından faydalanmanızı arzularken doğanın da sizler sayesinde korunmasını hedefliyoruz. Kurumumuzda gerçekleştirmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projesi kapsamında her konaklamanız için bir fidan dikilmesini sağlıyor ve otelimizden ayrılmadan adınıza düzenlenen fidan bağış sertifikanızı sizlere iletiyoruz.

Doğayla Aranızdaki Her Şeyi Kaldırıyoruz

Biz dönüşümün bir parçası olarak, dilerseniz sizlere kendi ektiğimiz mahsullerin toplanışından sofralara sunulana kadar geçen sürece dâhil olma imkânı sağlayacağız. İster otelimizin hemen yanında nasıl yetiştirildiğini görebileceğiniz ürünleri tüketerek, isterseniz bu üretime dâhil olarak kendinizi doğayla bütün hissedeceksiniz.

Kimi ister, kimi verir; doğa ile insan bir bütündür.

Aristoteles

Doğadaki Tüm Canlıları Önemsiyoruz

Sizlere doğayla iç içe tatil imkanı sunmakla birlikte doğayı ve doğadaki canlıları da unutmuyoruz ve her gün otelimizdeki yemek artıklarını sokak hayvanlarına ulaştırıyoruz.

Geri Dönüşümü Aktif Olarak Kullanıyoruz

Öncelikli hedefimiz çevreye olumsuz etkisi en alt düzeyde olan ekolojik bir otel olmaktır.
Dünyamızdaki enerji kaynaklarını korumak ve daha az tüketilmesini sağlamak amacıyla elektrik, su gibi doğal kaynakları tasarruflu kullanıyor, çevreye zarar vermemek için atıklarımızı geri dönüşüm ve geri kazanım ilkeleri çerçevesinde değerlendiriyoruz.